Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.

                                                              Prieskum.eu

Vítame Vás na našej stránke na ktorej sa budú robiť rôzne prieskumy pre občanov slovenskej republiky. Prieskumy sa budú robiť cez internet a rôznych oblastiach a témach. Jedna anketa bude trvať   24 hodín a  preto treba prísť hlasovať každý deň niektoré ankety sa budú robiť a opakovať častejšie podlá záujmu. Výsledky prieskumu politických  ankiet  budeme zasielať lídrom politických strán ktoré sú zastúpene v Národnej rade Slovenskej republiky aby naši páni politici vedeli aký je Vás názor. Preto sme aj tuto stránku hlavne založili lebo politici zabúdajú na obyčajných ľudí ktorý si ich platia!!! Každú anketu môžete o komentovať a spolu diskutovať  Dúfam že sa Vám bude naša internetová stránka z anketami páčiť a budete chodiť hlasovať každý deň a  čo najčastejšie.

Prosím Vás zdieľajte na sociálne siete aby sa zúčastnilo čo najviac ľudí. 

Kontakt : info@prieskum.eu  

Milujete Slovensko ?

Celkový počet hlasov: 104

Jozef Magal 84.245.*.*
1 0
.

velmi dobra stránka