Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.

Patrick Linhar VS Policajt

Celkový počet hlasov: 3

Patrick Linhart  poslanec NR SR za Sme rodina ma po chlebe a Kollár kašle naho ...

Patrick Linhart  poslanec NR SR za Sme rodina napísal status na Facebook ze ho niekedy začiatkom októbra 2020 ho napadol policajt v zlezbe lebo ho upozornil ze nemá rúško . Na to malo prísť k fyzickému ataku, pri ktorom si poslanec zranil ruku. Stalo sa to v meste Nové Zámky . Načo hneď aj Patrick Linhart podal zasahujúceho policajta trestne oznámenie a začala to riešiť Úrad inšpekčnej služby.  Hovorkyňa  Zuzana Hrabovská Krajskému riaditeľstvu Policajného zboru v Nitre  na tlačovej konferencii odboru ministerstva vnútra potvrdila ze nedošlo uvedenej veci a ani  nebola splnená skutková podstata trestného činu. Následne vyšetrovateľ zmenil na krivé obvinenie a Patrick Linharda obvinil. Dnes 15.8.2022
Pri rozhovore Boris Kollár sa dištancoval od Patrika Linharta a počká si na rozsudok sudu a posla toho sa vyjadri ale on zasahovať do vyšetrovania sudov nebude môžete si to pozrieť čo videu . Patrik Linhar bol aj vo šarvátke s Aktivistom Marekom Šoun ktorý ho skritizoval preto ze sľúbil ľudom že sa nebude hlasovať v NR SR  za obranu zmluvu s USA . Následne po hlasovaní Patrika Lenárta začalo veľmi veľa lodi poväzovať za  klamára a vlasti zradcu. Po začatí vojny na Ukrajine Patrik Lenárt vyjadril ze je rad ze hlasoval za obranu zmluvu . 

  • Komentáre sú prázdne.