Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.

Na protest 16.7 to najviac schytal minister Budaj, Ferko hasič si podal aj políciu

Politika a Aktivisti SR  Klikni na sekcie a hlasuj ankete 

Známa Slovenska aktivistka Michaela Hornačková bola na požiadania Hlinikárňami  Žiari nad Hronom aby 16.7.2022 usporiadala protest za záchranu najväčšieho podniku v Žiari nad Hronom. Na tomto proteste sa stretol asi 500 až  600 ľudí kde protestovali proti Hegerovej vláde aby zachránili tu to fabriku. Na proteste vystúpili na pódium poslanec NR SR Tomáš Taraba , ďalej vystúpil právnik Marek Geci. Na proteste tak isto vystúpil člen miestneho odborového zvesu Žiari nad Hronom. Usporiadateľka Michaela si poriadne podala ministra životného prostredia Jána Budaja. Netreba zabudnúť na aktivistu Ferka Hasiča ktorý si svojským spôsobom podal aj políciu prečo nerieši poslancov vládnej koalície za trestne cíny plagiátorstva viac si môže pozrieť video pod týmto článkom. Ďalším aktivistom ktorý vystúpil na pódium bol miestny aktivista Štefan Šimko. Aktivista spomenul svojej reči svojho starého otca ktorý vystaval firmy v Žiari nad Hronom spomenul zem vždy bolo problém v Žiari s prácou. Neskôr vystúpil aj zástupcovia firiem zo Žiaru nad Hronom viac si môžete pozrieť vo videu pod článkom. 

Diskusné fórum neobsahuje žiadne témy.