Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Nemecku majú lepšie sanitky a rýchlu pomoc pre zvieratá ako u nás na Slovensku pre ľudi !!!


Po tomto článku asi všetkých Slovákov sa zdvihne tlak tak ze budú potrebovať zdravotnú pomoc . Vieme ze na Slovensku mame veľký problém zo zdravotníctvom čo v Nemecku nie je žiadny problém pretackávať aj rýchlu zdravotnú pomoc aj zo sanitkou ktorá lepšie vyzerá ako tie naše Slovenské čo mňa samého rozhorčilo. Dnes 18 . 8 . 2022 si píšem s priateľkou na Facebook ktorá pracuje ako opatrovateľka  ľudí  na dôchodku  Nemecku v meste Rechberghajsen  zrazu mi napísala správu .“ Vieš čo cudzia mačka a vošla susedom do záhrady a umiera nemôže dýchať „ odosteľ som v šoku čo mi to píše . zrazu mi posla fotografiu auta Nemeckej sanitky a rýchlej zdravotnej služby pre zvieratá v Nemecku. Ešte teraz pri tomto písaní tohto článku nemôžem uveriť ze v Nemecku je rýchla záchrana služba pre zvieratá čo u nás sa rušia detské pohotovosti po celom Slovensku a sanitky sú tak rozhegane ze mate strach si do nich už sadnúť !!! Sám som rozhorčený a pýtam sa žijeme mi vlastne v Európskej únii jeden člensky stáť ma rýchlu zdravotnú službu aj zo sanitkami  a nám na Slovensku kolabuje zdravotníctvo pokým zapadne krajiny za rozvíjajú Slovensko len padá do neznámej čiernej diery. Keď treba platiť dane a nariaďovať čo mame robiť to je Europarlament prvý ale aby riešili chudoby a vývojove rozdiely krajinách to už nie si myslím ze zdravotníctvo by mala únia sama sebe podporiť aby bola dobra dostupná v každom členskom state !!!  Po príchode Nemeckej rýchlej zdarov nej služby sa veterinár zdŕžal asi 30 minút pri mačičke a ktorú sa podarili zachrániť následne ju zobrali na kliniku na sledovanie. Tak tento prípad zachráni zvieratka bol úspešný . 


Zaver : článok bol napísaný preto aby sa niekomu hlavne politikom otvorili oči keď dôkazu mat v Nemecku kvalitnú rýchlu službu pre zviera prečo to nejde potom tak dobre na Slovensku !!! 

Autor : Dušan Pucci